Mūsų įmonės yra teikiamos visu tipų perkraustymo paslaugos, bet jei daugeli darbų nuspręsite pasidaryti patys, rekomenduosime nuo ko jums reikėtu pradėti. Buto persikraustymo organizavimas prasideda likus mėnesiui iki paties persikraustymo. Čia, kaip per vestuves: išleidžiate pinigus, nervus, laiką – ir viskas dėl vienos persikraustymo dienos, kurios pabaigoje iškvepiate ir sakote: „Pagaliau!“. O kad tokios perkraustymo šventės įspūdžiai būtų teigiami, reikia tinkamai pasiruošti.

Perkraustymo paslaugos – Ką daryti likus mėnesiui iki persikėlimo

Išmeskite visas šiukšles ir parduokite baldų bei daiktų perteklių. Bėgant metams namas vis apauga daiktais, kurių daugelis nebereikalingi. Siuvimo mašinos, sena buitinė technika, knygos, nebereikalingi rūbai gali praversti kam nors kitam. Jei nuspręsite parduoti, nustatykite minimalias kainas, kad per mėnesį viska tikrai išsiparduotumėte. Priešingu atveju persikraustymo dieną turėsite nešti visa tai į šiukšliadėžę arba dar blogiau –visa tai nutempti į naują butą.

Nebent visas persikraustymo paslaugas atliktume mes. Mes galime išnešti ir išvežti ir šiukšles ir senus baldus sandėliavimui ar utilizavimui.

Nutraukite sutartis su paslaugų įmonėmis, kad negautumėte sąskaitų už internetą, telefoną ar komunalines paslaugas, kuriomis nebesinaudojate ar nebesinaudosite nuo konkrečios datos.
Pasirinkite persikraustymo datą ir pateikite užsakymą perkraustymo įmonei. Jei tai pamiršite, tuomet vargu ar pavyks tą pačią dieną užsisakyti automobilį ir kraustytojus, todėl pasirinkite tikslią dieną ir laikykitės šio plano.

Ankstesnį Postą

Perkraustymo paslaugos ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Sekantis

Perkraustymo paslaugos Ką daryti likus savaitei iki persikėlimo