Namo sodo, sodybų teritorijų ir kitos aplinkos tvarkymo paslaugas teikiame visiems privatiems ir verslo klientams. Pagal jūsų išreikštus poreikius aplinkos tvarkymo ir kapų priežiūrą galime rūpintis nuolat, pagal nustatytą grafiką arba suteikti tik vienkartinę paslaugą.

Tiems kurie gyvena kituose miestuose ar kitose valstybėse, pateikiame sodo, sodybos ar kapų sutvarkymo Video darbu vizualizacija.

Mūsų komandai ypatingai svarbus teritorijų, aplinkos tvarkymo ir kapų priežiūros teikiamų paslaugų kokybė. Todėl mūsų komanda pasižymi nepriekaištinga reputacija, o visi komandos nariai yra baigę specialius kursus, kurių dėka geba užtikrinti atliekamu darbų kokybę. Mes esame atviri visiems jūsų pasiūlymams, kurių tikslas – darbo kokybė.

Aplinkos tvarkymo darbai.

Aplinkos tvarkymo darbai

Aplinkos tvarkymo darbai – tai užduotys, kurios reikalauja kruopštumo, o teritorijos tvarkymo kokybė priklauso nuo gebėjimo jas išspręsti, arba kitaip tariant, nuo gebėjimo organizuoti darbą su kliento pateikta informacija. Atliekant aplinkos tvarkymo darbus, viskas turėtų komponuotis harmonijoje, o namai, kad ir kokie gražūs ir jaukūs jie būtų, yra tik vienas iš aplinkos komforto komponentų. Kiemas, ar bet kurios aikštelės kraštovaizdžio tvarkymas yra būdas pagerinti aplinką iki būsto lygio. Aplinkos tvarkymo darbus atliekame taip, kad jus galėtumėte sulaukti nuoširdžių komplimentų iš susižavėjusių svečių.

Sodo priežiūra ir tvarkymas, lapu grėbimas ir išvežimas.

Sodo priežiūra ir tvarkymas, lapu grėbimas ir išvežimas

Sodo gyvajai ekosistemai reikia nuolatinio dėmesio ir sistemingos priežiūros darbų jame organizavimą. Išpuoselėta žaliųjų erdvių išvaizda ir sveikata labai priklauso nuo sodo medžių, gėlių ir augalų priežiūros savalaikiškumo ir reguliarumo. Visapusiška sodo priežiūra apima šiuos darbus:
Lapu grėbimas ir išvežimas, medžių ir krūmų genėjimas, priežiūra ir formavimas, vaismedžiu genėjimas, sanitarinis genėjimas, medžių kamienų balinimas, gyvatvorės genėjimas ir karpymas, dekoratyviniu augalu formavimas, šilauogių genėjimas, vynuogių genėjimas, tujų genėjimas ir karpymas, augalu sodinimas.

Kapų priežiūra ir tvarkymas.

Kapų priežiūra ir tvarkymas

Netekus mylimo žmogaus kapinės tampa ne tik ramybės vieta, bet ir mūsų ryšio su išėjusiaisiais simboliu. Kapo valymas ir laidojimo vietos priežiūra – ne tik pareiga mirusiajam, bet ir pagarbos bei meilės jam ženklas. Deja, tiems kurie gyvena kituose miestuose ar kitose valstybėse, tinkama kapų priežiūra ir tvarkymas daugeliu atveju yra neįgyvendinamas be kitų pagalbos. Užsisakę mūsų kapų tvarkymo kapinėse paslaugas, gausite: šiukšlių, sniego, lapų, nukritusių šakų išvežimą ir piktžolių ravėjimą.

Įvertinkite mūsų paslaugų kokybę žvaigždute »

0 / 5

Your page rank: