Jei planuojate persikelti gyventi, dirbti, mokytis ar siusti kitus daiktus ir dalinius krovinius į Italiją, jums prireiks pagalbos pervežant baldus, buitinę techniką, sporto įrangą, drabužius, knygas ir kitus asmeninius daiktus. Susisiekę su mumis galite būti tikri, kad jūsų persikraustymas bus kuo patogesnis ir be nereikalingo vargo. Padėsime greitai ir saugiai nugabenti visus Jūsų daiktus iš Lietuvos į Italiją.

Įmonė turi didelę asmeninių daiktų pervežimo į Italiją patirtį ir siūlo įvairių krovinių pristatymą krovininiu automobiliu, iš visu Lietuvos miestų. Mes galime garantuoti, kad Jūsų daiktai į naująją gyvenamąją vietą pasieks laiku, taip pat ir sveiki.

Kroviniu pervežimas į Italija ir į kitas valstybes

Krovinių pristatymas nurodytu adresu.
Visu tipų krovinius pristatysime jūsų nurodytu adresu Italijoje, Austrijoje, Slovėnijoje, Čekijoje, Slovakijoje ir Lenkijoje. Daiktus pristatysime iki Jūsų naujo buto/namo, įmonės. Esant poreikiui padėsime krovinius sunešti į jūsų nurodyta vietą.

Kroviniu pervežimas į Italija

Kiek kainuoja siųsti krovinius iš Lietuvos į Italiją.

Transportavimo išlaidų dydis priklauso nuo šių veiksnių:

» Siuntos tūris ir svoris.
» Krovinio pobūdis (dideli baldai, buitinė technika, antikvariniai daiktai ir kt.)

Krovinių pristatymas į Italiją

Norite gabenti daiktus ar kitus krovinius į Italiją per mūsų įmonę?

Paskambinkite mums telefonu +370 608 08891, kad galėtume sužinoti daugiau apie jūsų planuojamo krovinio siuntimo svorį, gabaritus ir kiekį.

Įvertinkite mūsų paslaugų kokybę žvaigždute »

0 / 5

Your page rank: