Senų baldų išvežimas būtinas, kurie lieka po persikraustymo, įsigijus naujus baldus, prieš planuojamą remontą, planuojant pirkti ar parduoti butą ar namą, arba gavus palikimą kartu su nebereikalingais daiktais.

Kita tipiška situacija – kur dėti senus baldus, jei jau laukiate naujų, modernių ir gražių baldų? Mes žinome, kad dauguma žmonių neturi laiko ir galimybių iš savo namų ar verslo vietos išardyti ir išnešti pasenusius baldus ar kitus didelių gabaritų daiktus.

Jei jums jau reikia išvežti senus, nebereikalingus daiktus, mes galime jūsų namuose išmontuoti ir išvežti visus senus, nebereikalingus daiktus ar šiukšles, kad jūsų namuose galėtų prasidėti naujas gyvenimas.

Senų baldų išvežimas

Štai kur mes galime jums padėti! Senų baldų išvežimas.

Mes teikiame efektyvią, saugią ir ekologišką baldų ir kitų prietaisų išvežimo paslaugą, todėl jums nereikės rūpintis savo senų daiktų išardymu, sandėliavimu ar išmetimu. Negana to, mes pasirūpiname, kad jūsų seni baldai ir kiti nebenaudojami daiktai atsidurtų tinkamoje vietoje, kad jūsų baldai būtų utilizuoti aplinkai nekenksmingu būdu.

Senų baldų išvežimas - šaliname visų tipų baldus ir kitus daiktus įskaitant:

✪ Įvairių įrenginių pašalinimas
✪ Baldų išardymas ir išvežimas
✪ Dušo kabinos ir vonios pašalinimas

✪ Šiukšlių išvežimas
✪ Kiemo atliekų išvežimas
✪ Statybinių atliekų išvežimas

✪ Šaldytuvų išvežimas
✪ Elektroninių atliekų išvežimas
✪ Televizorių utilizavimas ir perdirbimas

Kalbant apie baldų, šiukšlių ir statybinių atliekų išvežimo išlaidas, mes siūlome žemiausią kainą rinkoje. Siūlome keletą skirtingų būdų, kaip gauti sąmatą arba faktinę kainą, kad galėtume išvežti visas šiukšles.

Geriausias ir tiksliausias būdas įvertinti darbą ir pasiūlyti Jums mažiausią kainą yra nemokama, be įsipareigojimų, sąmata vietoje. Kai esame vietoje, galime tiksliai pamatyti, ko reikės darbui atlikti. Tokiu būdu mes galime suteikti jums greitą, tikslią ir sąžiningą kainą už šiukšlių šalinimo darbą. Ir kai žinome, kad esate patenkinti kaina, mes galime atlikti darbą sutartu laiku.

​Jei galite nufotografuoti šiukšles ar statybines atliekas, galite atsiųsti nuotrauką.

Kaip geriausiai atsikratyti senų baldų

Jei atnaujinote savo baldus, o gal turite sumažinti jų skaičių, tikriausiai galvojate, kaip geriausiai atsikratyti senų baldų, patiems jų nenešant. Senų baldų išvežimas yra užsakomoji paslauga, skirta beveik bet kokio tipo baldams išvežti iš jūsų namų, verslo ofiso ar kito objekto.

Garantuojame draugišką klientų aptarnavimą ir gerai atliktą mums patikėtą darbą. Mūsų misija skatina mus užtikrinti, kad kuo daugiau jūsų baldų būtų perdirbama arba padovanota.

​Naudodamiesi mūsų paslaugomis galite tikėtis lengvo proceso, žemiausių įkainių ir aukščiausios paslaugų kokybės.

Senu baldu išvežimas

Perkraustymo ir kitų paslaugų kainos

Susipažinkite su perkraustymo paslaugų, baldų surinkimo, senų baldų ir šiukšlių išvežimo kainų skirtumais miesto ir užmiesčio ribose.

Gaukite profesionalo patarimą

Telefonu +370 608 08891
Arba paštu per kontaktų formą.

Įvertinkite mūsų paslaugų kokybę žvaigždute »

0 / 5

Your page rank: