Pianino pervežimas Kaune ir kituose miestuose – Jei jums reikalingas pianino pervežimas su patikima transporto priemone ir atsakingų krovėjų pagalba, tuomet mÅ«sų krovinių gabenimo paslauga jums idealiai tiks. Mes su Å¡ia užduotimi susidorosime kaip niekas kitas.

Pianino pervežimas nėra lengva užduotis, daugiausia dėl muzikos instrumento tūrio ir jautrumo. Jo svoris gali siekti iki 450 kilogramų, o plotis – iki dviejų su puse metro. Dėl to, yra reikalinga patirtis, kad krovėjai laisvai galėtų manevruoti su pianinu laiptinėse ir per įprastas butų duris.

Pakrovimo ir iškrovimo metu instrumentas neturi būti pažeistas, todėl reikės stiprių vyrukų ir tikslių judesių, galinčių tinkamai pastatyti pianiną į naują vietą.

Pianino pervežimas su krovėjais

Pianino pervežimas laikantis taisyklių

Pianino transportavimo taisyklės

Daugelis žmonių mano, kad pianino pervežimas savarankiškai yra maždaug tas pats, kas perkelti spintelę. Tačiau pianinas tokio požiūrio netoleruoja. Yra tam tikros pianino transportavimo taisyklės, kurių reikia laikytis.

Instrumentą mes vežame taip, kad į įrenginį kuo mažiau patektų vibracijos, nešvarumų, dulkių ir drėgmės.

Pianino pervežimas naudojant specialius įrankius

Priklausomai nuo pianino svorio, gali būti naudojami įvairūs įrenginiai, specialūs vežimėliai, diržai ir kitos priemonės. Mes žinome, kaip pianiną nuleisti laiptais be nemalonių pasekmių.

Visi pianino modeliai yra jautrūs drėgmės, šalčio ir karščio pokyčiams, todėl mes organizuojame darbus taip, kad pianinas kuo mažiau laiko prastovėtų lauke.

Perkraustymo ir kitų paslaugų kainos

Susipažinkite su perkraustymo paslaugų, baldų surinkimo, senų baldų ir šiukšlių išvežimo kainų skirtumais miesto ir užmiesčio ribose.

Gaukite profesionalo patarimą

Telefonu +370 608 08891
Arba paštu per kontaktų formą.

Įvertinkite mūsų paslaugų kokybę žvaigždute »

0 / 5

Your page rank: