Daliniai kroviniai iš Italijos gali būti nedidelės apimties, kurie neužima daug visos, todėl mūsų vienas automobilis gali būti skirtas kelių klientų kroviniams pervežti. Tokie kroviniai dažniausiai yra komplektuojami iš kelių skirtingų vietų ir paprastai gavėjams yra pristatomi be papildomų perkrovimų.

Taigi, daliniai kroviniai yra gana dažna fizinių asmenų ir įmonių problema, kuriai spręsti reikalingas patikimas logistikos partneris, galintis visada paimti Jūsų krovinius ir laiku bei saugiai juos nugabenti į paskirties vietą.

Dėl krovinio paėmimo ir pristatymo laiko susisiekite su mumis telefonu +370 608 08891 arba per kontaktų formą.

2 Daliniai kroviniai

Daliniai kroviniai iš Italijos

5 Daliniai kroviniai

Pilni ar daliniai kroviniai, fizinio asmens ar įmonės – mums nesvarbu, mes nuosavu transportu pervešime bet kokius Jūsų krovinius. Visi daliniai kroviniai bus laiku ir saugiai atgabenami iki pat Jūsų ar kito užsakovo durų. Esame profesionalų komanda, kuri pasirūpins, kad Jūsų klientų kroviniai saugiai ir laiku pasiektų galutinį maršruto tašką.

Mes galime būti Jūsų partneris, jei ieškote:

  • Patikimo parnerio bet kokio dydžio kroviniams gabenti;
  • Patyrusių specialistų komandos, kuri sugebėtų gabenti visų komplektavimo krovinius;
  • Patrauklaus kainos ir kokybės santykio;
  • Novatoriškų sprendimų, užtikrinančių greitą ir patikimą krovinių gabenimą.

Kodėl Jums tai naudinga?

Gabenant dalinius krovinius nereikia užsakyti viso sunkvežimio, dalinis krovinys puikiai telpa tam tikroje ribotoje nedidelio transporto erdvėje ir keliauja saugiai pasiekdamas iš anksto numatytą kelionės tikslą.

Daliniai kroviniai neužima daug vietos ir padeda sutaupyti daugumai klientų, kadangi užsakoma ne visas transportas, o tik tiek kiek užima vietos dalinis krovinys. Dalinių krovinių gabenimo greitis niekuo nesiskiria nuo įprasto pilnų krovinių gabenimo ir pasiekia paskirties vietą taip pat greitai.

Įvertinkite mūsų paslaugų kokybę žvaigždute »

0 / 5

Your page rank: