Mūsų teikiamos paslaugos “Statybiniu atlieku išvežimas” Kaune įgauna vis didesni populiarumą, nes mažai kas atlieka po statybų, namo renovacijos, buto, namo remonto likusių likučių valymą ir išvežimą. Daugelis nori paimti statybines atliekas jau paruoštas išvežimui iš statybų ar renovacijos aikštelių. Ir tam yra keletas priežasčių. Kitaip nei buitinių atliekų išvežimas, statybinių atliekų išvežimas yra daug sudėtingesnė užduotis, kuriai reikia:

Statybiniu atlieku išvežimas
Statybiniu atlieku išvežimas

» Specialių transporto priemonių naudojimas;
» Specializuotos įrangos (konteinerių ir kt.) naudojimas;
» Profesionalių krautuvų ir vairuotojų įtraukimas.

Taip yra dėl to, kad kai kurios statybinių atliekų rūšys yra pavojingos sveikatai, o didelių atliekų gabenimas gali būti nesaugus. Statybinių atliekų išvežimas yra griežtai reglamentuojamas įstatymų leidybos lygmeniu, o įstatymų pažeidimas sukelia rimtų pasekmių.

Todėl pervežimų organizavimas reikalauja ypatingo vairuotojo profesionalumo ir kompetentingos organizacijos.

Įmonė “eD Krausta” teikia atliekų, likusių po statybos ir remonto darbų, išvežimo paslaugas visoje Kauno apskrityje ir turi viską, ko reikia įvairių rūšių statybinių atliekų išvežimui.

KODĖL TURĖTUMĖTE SUSISIEKTI SU MUMIS?

Atliekame bet kokio tipo ir bet kokio tūrio statybų atliekų išvežimą, nesvarbu, ar tai būtų atliekos, likusios po buto remonto ar po daugiaaukščio gyvenamojo komplekso statybos.

Mes taip pat atliekame ir konstrukcijų ardymo ir statybinių atliekų rūšiavimo darbus ir tam turime reikiamą kvalifikaciją ir patirtį.

Visus darbus pagal užsakymus atliekame pagal klientams patogiausią raktų schemą, tai yra, atlikus visas operacijas, klientas gauna švarią patalpą ar aikštelę.

STATYBINIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMO PASLAUGOS KAINA

Klientui tokios paslaugos, kaip statybinių atliekų išvežimas, kaina gali skirtis gana plačiose ribose. Galutinė paslaugos kaina nustatoma:

Išvežamų statybinių atliekų kiekis (nuo to priklauso naudojamų transporto priemonių tipas);
Užsakymo vykdymo būdas (su demontavimų, su rūšiavimu ir t.t.);
Atstumas nuo objekto, iš kurio išvežamos atliekos, iki sąvartyno arba perdirbimo įmonės;
Išvežamų atliekų rūšis (kai kurioms statybinių atliekų rūšims išardyti ir pakrauti reikia naudoti sunkią techniką, o tai ženkliai padidina darbų kainą).

Įvertinkite mūsų paslaugų kokybę žvaigždute »

0 / 5

Your page rank: