Kiekvienas mūsų komandos narys yra patyręs specialistas. Tai svarbu, nes perkraustymas susideda ne tik iš pakrovimo ir iškrovimo, kurį gali atlikti beveik bet kuris kraustytojas. Tačiau patikimas trapių daiktų pakavimas, baldų surinkimas ir išmontavimas, profesionalus buitinės technikos pajungimas reikalauja įgūdžių ir patirties. Visa mūsų komanda yra apmokyta ir turi ilgametes patirtis šioje srityje, todėl kiekvienam užsakymui, nuo smulkaus pervežimo iki didelio masto projektų, garantuojame Jūsų turto saugumą. Mųsų kvalifikaciją ir profesionalumą patvirtina ir mūsų klientų atsiliepimai.
Pas mus dirba sąžiningi ir kvalifikuoti specialistai, todėl bet kokius buto, ofiso ar namo perkraustymo ir pakrovimo bei iškrovimo darbus atliekame greitai ir sutartu laiku. Džiaugsimės galėdami Jums padėti.

Krovėjų paslaugos

Profesionalių krovėjų paslaugos

Mūsų nebrangiai teikiamos profesionalių krovėjų paslaugos pakrovimo ir iškrovimo operacijoms atlikti susilaukė populiarumo. Paslaugų užsakymas mūsų įmonėje yra nebrangus ir patikimas. Specialistai atvyksta sutartu laiku, dirba greitai ir sklandžiai.

Pianino, vonios ir kitų sunkių daiktų užnešimas

» Jei norite transportuoti naujus baldus, perkraustyti biurą, butą ar išsivežti daiktus į užmiestį, be krovėjų paslaugų apsieiti labai sunku.
» Mes pakrausime vežti Jūsų baldus ir padėsime transportuoti bet kokį negabaritinį krovinį. Nugabenti pianiną į 5 aukštą, ar išnešti daiktus iš 4 aukšto…
» Turime nuosavą transportą krovinių gabenimui, kuriame užtikrinsime krovinių saugumą transportavimo metu.

Mūsų įmonės krovėjai turi patirties pakrovimo ir iškrovimo darbų srityse, gali išardyti ir surinkti baldus, supakuoti daiktus perkraustymui, gali užnešti sunkius pianinus ir kitus didelius daiktus, kurie netelpa į liftą, gali pristatyti statybines medžiagas ar išvežti senus baldus ir buitinę techniką utilizavimui. Visi mūsų krovėjai aprūpinti įrankiais, krautuvais, kėlimo diržais ir vežimėliais.

Gaukite profesionalo patarimą

Telefonu +370 608 08891
Arba paštu per kontaktų formą.

Įvertinkite mūsų paslaugų kokybę žvaigždute »

0 / 5

Your page rank: