Baldų detalių ir elementų tikrinimas prieÅ¡ pradedant baldų surinkimą. – Kol nėra patikrintos visos detalės, baldų surinkimas neturėtų prasidėti, kitaip gali tekti sustoti pusiaukelėje, dėl trÅ«kstamos dalies.

Pirmiausia mes patikriname visas dalis ir priedus. Tai užtruks tiesiogine prasme 10 minučių, tačiau sutaupysime daug laiko. Todėl pirmasis žingsnis yra vizualiai patikrinti ar viską turime. Po to pereiname prie komponentų patikrinimo ir skaičiavimo. Palyginame varžtų, veržlių ir kitų elementų skaičių su instrukcijose nurodytu skaičiumi. Trūkstant net mažo varžtelio, baldų surinkimas gali sustoti. Apibendrinant, žiūrime į baldų paviršių ir įsitikiname, kad jos yra puikios kokybės, nėra įbrėžimų ar kitų pažeidimų.

Baldų išardymas ir surinkimas

Darbo vietos paruošimas

Prieš montuodami baldus, grindis ar kitą darbo paviršių uždengiame storu skudurėliu. Galima naudoti antklodę, lovatiesę ar net paklodę – tiks bet kokia medžiaga. Pagrindinis tikslas – apsaugoti baldus ir grindis nuo įbrėžimų.

Ši taisyklė ypač galioja linoleumui ir laminatui. Iš pažiūros kietas jų paviršius greitai tampa netinkamas naudoti. Ant linoleumo lieka įlenkimai ir smulkūs įpjovimai iš baldų durų kampų, lentynų ir kitų detalių. Ant laminato atsiranda negražių įbrėžimų ir dryžių.

Kodėl verta rinktis mus?

Tarp daugelio įmonių klientai renkasi mūsų įmonę dėl kelių priežasčių:

✔️ Visų tipų įrangos prieinamumas, bet kokioms paslaugoms atlikti;
✔️ Specialistų profesinės žinios ir ilgametė patirtis;
✔️ Visų tipų tvirtinimo detalių prieinamumas;
✔️ Aukštas įvertinimas ir daug teigiamų atsiliepimų iš patenkintų klientų;
✔️ Mes po atliktų darbų sutvarkome šiukšles;
✔️ Be surinkimo, atliekame daug kitų užduočių;
✔️ Atvykstame laiku ir turime palankias kainas.

Profesionalus baldų surinkimas

Profesionalus baldų surinkimas

Nepaisant atrodančio paprastumo, baldų surinkimas yra gana sudėtingas procesas, reikalaujantis profesionalių žinių ir daug kitų mažų dalykų. Todėl nerekomenduojama bandyti baldus surinkti savarankiškai, neturint atitinkamos patirties.

Mes turime profesionalią įrangą ir įrankiais ir turime žinių apie baldų gaminių iš įvairių baldų gamyklų gamybos technologines ypatybes, medžiagų ir konstrukcijų savybes, furnitūros ypatybes, apdirbimo būdus, montavimo seką ir kt.

Perkraustymo ir kitų paslaugų kainos

Susipažinkite su perkraustymo paslaugų, baldų surinkimo, senų baldų ir šiukšlių išvežimo kainų skirtumais miesto ir užmiesčio ribose.

Gaukite profesionalo patarimą

Telefonu +370 608 08891
Arba paštu per kontaktų formą.

Įvertinkite mūsų paslaugų kokybę žvaigždute »

0 / 5

Your page rank: