Mūsų perkraustymo paslaugos skirtos įvykdyti užsakymą, bet kokiam jūsų daiktų kiekio pervežimui, nepriklausomai nuo to ar tai būtų butas, ofisas ar privatus namas. Mes esame pasirengę suteikti visas jums reikalingas paslaugas.

Perkraustymo paslaugos Ką daryti likus savaitei iki persikėlimo

Surūšiuojame daiktus ir pradedame pakuoti viską. Viską suskirstykite į dvi grupes: daiktus, kurių artimiausiu metu neprireiks, ir būtiniausius daiktus (dantų šepetėlius, šlepetes, drabužių minimumą). Supakuokite viską nuo pirmosios grupės į atitinkamas dėžutes. Čia greičiausiai yra keletas dalykų, apie kuriuos pagalvosite: “Ar man to reikia?”, jei ne nedvejodami išmeskite. Vadovaukitės paprasta taisykle, jei daiktas nepatinka, man jo ir nereikia.
Demontuojame virtuvę: buitinė technika, gaminiai, baldai. Greičiausiai kur nors kampe slypi pernykščių žirnių ar makaronų iš senu laikų. Atsikratome šiukšlių, nušluostome lentynas ir didžiąją dalį indų dedame į dėžes. Paskutinei savaitei galite įsigyti vienkartinius indus, tačiau to nedarysime, nes tai nėra draugiška aplinkai. Geriau palikti minimalų lėkščių, puodelių, šakučių komplektą ir dėžę, kad jie būtų išplauti ir supakuoti paskutinę dieną.
Skalbiame užuolaidas, siurbiame kilimus – patikėkite, pirmosiomis dienomis naujoje vietoje tikrai jus tam neturėsite laiko.
Prijungiame internetą nauju adresu.
Jei jau turite prieigą prie naujo buto, geriau eikite ten ir atlikite generalinį valymą.

Nenorite susitvarkyti patys? Tada užsisakykite mus, kad sutvarkytume naujus namus tam, kad persikraustytumėte į švarų butą ir mėgautumėtės įkurtuvėmis, o ne lakstytumėte su skuduru, šokinėdami per nesurinktas sofas.

Ankstesnį Postą

Perkraustymo paslaugos Paruošiamieji darbai

Sekantis

Prieš užsisakant Perkraustymo paslaugos teikėjus