Naudodamiesi „eD Krausta paslaugomis, galite nebrangiai užsisakyti “Statybiniu medžiagų pristatymas” iš prekybos centrų, su užnešimu visoje Kauno apskrityje. Mes padėsime užnešti sunkias statybines medžiagas iš automobilio į butą.

Kaip galite užsisakyti Statybiniu medžiagų pristatymą?

Paprasčiausias būdas užsisakyti statybinių medžiagų pristatymą į namus iš prekybos centro yra telefonu +370 608 08891 ir susitarti dėl pristatymo laiko.

Užsisakykite sunkvežimį pristatymui iš prekybos centro

Taupykite savo laiką ir pastangas, užsisakykite sunkvežimį prekėms iš prekybos centro pristatyti, mūsų krovėjai kruopščiai sukraus statybines medžiagas ir pristatys jas jūsų nurodytu adresu Kaune ir visoje Kauno apskrityje. Šią paslaugą iš mūsų galite užsisakyti pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

su vairuotojo pagalba

su vairuotojo pagalba

su patyrusiais krovėjais

su patyrusiais krovėjais

su pristatymu į kitus miestus

su pristatymu į kitus miestus

Statybiniu medžiagų pristatymas iš prekybos centro į kitus miestus

Jeigu Jums reikia pristatyti prekes iš prekybos centro su vairuotojo pagalba ir su patyrusiais krovėjais, ar reikia pasiimti statybines medžiagas iš parduotuvės ir pristatyti užsakymus klientams, esame pasiruošę pasiūlyti geriausią variantą krovininėms transporto priemonėms ir nebrangias krovėjų paslaugas. Pristatysime visus jūsų krovinius “nuo durų iki durų” sutartu laiku.

Perkraustymo ir kitų paslaugų kainos

Susipažinkite su perkraustymo paslaugų, baldų surinkimo, senų baldų ir šiukšlių išvežimo kainų skirtumais miesto ir užmiesčio ribose.

Gaukite profesionalo patarimą

Telefonu +370 608 08891
Arba paštu per kontaktų formą.

Įvertinkite mūsų paslaugų kokybę žvaigždute »

0 / 5

Your page rank: