Kiekvienas sklypas, kiemas ar sodas reikalauja kokybiškos sodo priežiūros. Svarbu tai suprasti prieš sodinant sodą. Pavyzdžiui, jei suprantate, kad neturėsite laiko pjauti vejos ar ravėti žolės, tuomet geriau atsisakyti šių sprendimų ir pasirinkti tankius medžių, krūmų ir daugiamečių augalų krūmynus, kurie išnaikins visas piktžoles ir priežiūros prireiks tik kelis kartus per sezoną. Bet mes turime […]

Kiekvienas sklypas, kiemas ar sodas reikalauja kokybiškos sodo priežiūros. Svarbu tai suprasti prieš sodinant sodą. Pavyzdžiui, jei suprantate, kad neturėsite laiko pjauti vejos ar ravėti žolės, tuomet geriau atsisakyti šių sprendimų ir pasirinkti tankius medžių, krūmų ir daugiamečių augalų krūmynus, kurie išnaikins visas piktžoles ir priežiūros prireiks tik kelis kartus per sezoną.

Bet mes turime jums gerą sprendimą, kad neatsisakytumėte nuolatinės sodo priežiūros reikalaujančių sprendimų: medžių genėjimas, žolės pjovimas, gyvatvorės ir kiti sodo ir kiemo darbai, tai mūsų komandos specializacija ir paslaugos.

eD Krausta sodo priežiūros ir tvarkymo ypatybės.

Sodo priežiūros ir tvarkymo ypatybės Kaune

Pirmiausia su Jumis aptariame visas detales: sklypo plotą, darbų apimtis, apsilankymų dažnumą, apmokėjimo tvarką ir kitus niuansus. Sodo priežiūros kaina priklausys nuo visų aukščiau išvardytų dalykų. Sprendimą priimsite jūs, mes tik pasiūlysime optimalų planą.

Atvyksime į jūsų objektą sutartą dieną ir laiku. Galite pasirinkti dieną taip, kad jūsų nebūtų namuose, arba atvirkščiai, jei jus norėsite savo akimis pamatyti darbo procesą. Triukšmingus darbus (šienavimas, medžių genėjimas, gyvatvorių pjovimas ir t.t.) pradedame atlikti ne iš karto, o tik gavę leidimą juos atlikti: juk daugelis klientų ir kaimynų yra prieš triukšmą ankstyvomis valandomis. Tokiu metu tyliai ravėsime, grėbsime ir šalinsime šiukšles.

Mūsų darbo metu gali susidaryti daug augalų šiukšlių: nugenėtų šakų, piktžolių, dirvožemio, maišų. Nesijaudinkite: mes niekada nepaliksime neišvalę visų šiukšlių!

Su savimi atsivežame visą reikalingą įrangą, taip pat ir žoliapjovę.

Darbo metu būtinai laikomės darbo etikos, nešaukiame, nesikeikiame, neįsijungiame muzikos – kitaip tariant, rūpinamės, kad šalia mūsų būtų patogu ir Jums, ir Jūsų kaimynams. Ilgametė patirtis išmokė greitai ir profesionaliai spręsti visas iškilusias problemas.

Sodų priežiūra apima ne tik profilaktiniai darbai, bet ir sezoninis vejos pjovimas, genėjimas ir augalų vainiko karpymas, vejų, gėlynų ravėjimas, augalų likučių surinkimas iš vejos ir takų.

Kokias priemones naudojame savo darbe?

Pjauti vejai.
Šiuo tikslu jau seniai vertiname veja pjovęs ir žoliapjoves.

Medžių ir krūmų genėjimas.
Tam naudojame genėjimo ir grotelių žirkles. Darbams aukštyje atlikti naudojame pneumatinį (teleskopinį) skutiklį. Norėdami dirbti su stambesnėmis šakomis, renkamės pjūklus instrumentus.

Krūmų kirpimas
Tam naudojame gyvatvorių žirklės su keliais pjovimo peiliais. Mūsų mėgstamiausios yra belaidės gyvatvorių žirklės. Ten, kur darbo metu nėra galimybės įkrauti atsarginio akumuliatoriaus, naudojame benzininę krūmapjovę.

Kiti smulkus įrankiai
Svogūnėlių sodinimui, ravėjimui, sodinukų sodinimui ir pan. naudojame kastuvus, grėblius, šaknų šalinimo priemones ir kitus įrankius ir priemones.

Tačiau svarbu atsiminti, kad brangus įrankis neduos gero rezultato, jei jį valdys asmuo, neturintis tinkamo įgūdžių.

Ankstesnį Postą

Kas įeina į sodo priežiūra ir tvarkymas paslaugas

Sekantis

Medžių lapu grėbimas ir išvežimas