Tai kas įeina į sodo priežiūra ir tvarkymas paslaugas? Sklypo apželdinimas ir priežiūra reikalauja ypatingo jos savininko rūpesčio ištisus metus. Galima susitvarkyti ir savarankiškai, tačiau tam reikia laiko ir specialių žinių. Sklypų priežiūra su eD Krausta specialistų pagalba, pašalina riziką pažeisti želdinius ir sodo objektus. Mes sugebame profesionaliai išlaikyti išvaizdą ir tinkamai prižiūrėti augalus, sutaupydami […]

Tai kas įeina į sodo priežiūra ir tvarkymas paslaugas? Sklypo apželdinimas ir priežiūra reikalauja ypatingo jos savininko rūpesčio ištisus metus. Galima susitvarkyti ir savarankiškai, tačiau tam reikia laiko ir specialių žinių. Sklypų priežiūra su eD Krausta specialistų pagalba, pašalina riziką pažeisti želdinius ir sodo objektus. Mes sugebame profesionaliai išlaikyti išvaizdą ir tinkamai prižiūrėti augalus, sutaupydami savininkų laiką kitiems reikalams.

Kas įtraukta į sodo priežiūra ir tvarkymas paslaugas?

Sodo priežiūra ar kito tipo sklypo priežiūra susideda iš sezoninių darbų su kraštovaizdžio tvarkymu ir teritorijoje esančiais objektais. Atliekame visus darbus susijusius su sklypų ir sodų priežiūrą. Į tai įeina medžių ir krūmų genėjimas gėlių sodinimas, lapų grėbimas ir kiti darbai, kuriuos reikia reguliariai ir tinkamai prižiūrėti, kad jų savininkai būtų patenkinti išpuoselėta ir žydinčia išvaizda. Tvarkome ir tvenkinių pakrantes, tvoras, suoliukus, takus, pavėsines ir kitus objektus, kuriuos reikia reguliariai valyti, prižiūrėti ir tvarkyti.

Kitos sodo priežiūros ir tvarkymo paslaugos:

Kas įeina į sodo priežiūra ir tvarkymas paslaugas Kaune

» Žolės pjovimas, ravėjimas ir išvežimas.
» Sausų šakų ir senos žievės pašalinimas.
» Valymas ir šiukšlių išvežimas.
» Pasiruošimas žiemai: izoliacija ir kasimas.
» Naujų augalų auginimas ir sodinimas.
» Tvenkinių pakrančių valymas.
» Suoliukų, pavėsinių ir tvorų dažymas.
» Takų ravėjimas nuo žolės.
» Trinkelių plovimas.
» ir kiti susiję darbai.

Papildomos sodo ar sklypo priežiūros paslaugos.

Svarbus sodo ar sklypo priežiūros elementas yra nuolatinis gėlių žydėjimas dėl sezoninių augalų sodinimo. Be to, reikia stebėti tinkamą augalų artumą ir atsižvelgti į jų priežiūros reikalavimus, kad jie išlaikytų sveiką išvaizdą.

Todėl labai svarbu iš pradžių atsižvelgti į visas tam tikrų augalų augimo sąlygų ypatybes. Kai kurie iš jų gali būti geriau ar blogiau prisitaikę prie vietos klimato.

Jei šeimoje yra vaikų, į sklypo apželdinimo projektą reikėtu neįtraukti dygliuotų ar nuodingų augalų, taip pat reikia įrengti patogia vietą poilsiui.

Taigi, norint kokybiškai prižiūrėti namo, sodo ar sodybos sklypą, reikės profesionalaus specialisto pagalbos.

Ankstesnį Postą

Kaip tinkamai prižiūrėti kapus

Sekantis

Sodo priežiūros ir tvarkymo ypatybės