Į mūsų "Kroviniu pervežimas" paslaugas įeina ir saugus šaldytuvo transportavimas. Galbūt kiekvienas žmogus susidūrė su didelių įrenginių transportavimo problema,

Į mūsų “Kroviniu pervežimas” paslaugas įeina ir saugus šaldytuvo transportavimas.

Galbūt kiekvienas žmogus susidūrė su didelių įrenginių transportavimo problema, ir daugelis žmonių žino, kad geriausias sprendimas tokioje situacijoje yra susisiekti su veikiančiomis įmonėmis, kurios specializuojasi tokio pobūdžio veikloje. Ypač kai kalbama apie šaldymo įrangą, kurios transportavimui keliami specialūs reikalavimai. Netinkamas transportavimas gali sukelti ne tik išorinius defektus, bet ir vidinių mechanizmų sutrikimus, freono nutekėjimą ir kitas neigiamas pasekmes.

Jei jums reikia transportuoti šaldymo įrangą parduotuvei, dirbtuvėms arba banaliai transportuoti buitinį šaldytuvą, geriausias sprendimas būtų susisiekti su mumis. Mes turime didelę patirtį gabenant įvairių rūšių krovinius ir vykdysime transportavimo paslaugas, atsižvelgdami į visus reikalavimus, o mūsų teikiamų paslaugų kainos yra priimtiniausios visame regione. Mes dirbame septynias dienas per savaitę ir 24 valandas per parą, o tai reiškia, kad problemą galite išspręsti bet kuriuo patogiu laiku.

Teisingas šaldytuvo transportavimas

Kroviniu pervežimas Šaldytuvo transportavimas Kaune
Kroviniu pervežimas Šaldytuvo transportavimas Kaune
  • Fiksavimui reikia naudoti diržus, pagamintus iš minkštos medžiagos arba su specialiomis pagalvėlėmis;
  • Pageidautina, kad šaldytuvas būtų perkeltas iš vietos į kitą vertikalioje padėtyje. Jei automobilio matmenys to neleidžia, įranga gali būti pakreipta arba, kraštutiniais atvejais, horizontaliai, bet ne ant “nugaros”, nes variklis, kompresoriaus laikiklis ir kt. gali būti pažeistas;
  • Priekinė pusė taip neturėtu liestis, kad nebūtų deformuotos rankenos.

Įrangos pristatymo procesas susideda iš jo pakrovimo, teisingo ir patikimo fiksavimo automobilyje, transportavimo ir iškrovimo. Kai kuriais atvejais klientai taip pat užsisako įrangos pakuotę, kuriai naudojamos specialios pakavimo medžiagos (burbulinės plėvelės, putų plastikas ir kt.).

Jei pakrovimo ir iškrovimo etapai yra daugiau ar mažiau aiškūs, transportavimo procesas reikalauja atitikti šiuos niuansus:

Jei transportavimas nebuvo atliktas vertikalioje padėtyje, įranga negali būti nedelsiant prijungta prie lizdo – būtina palaukti, kol šaltnešis bus tolygiai paskirstytas visoje sistemoje, o tai trunka 3-4 valandas.

KAIP UŽSISAKYTI ŠALDYTUVO PRISTATYMĄ?

Jei nuspręsite pirkti namų apyvokos šaldytuvą prekybos centre ir nežinote, kaip geriausiai jį transportuoti, arba norite užsisakyti įrangos pristatymo į namus paslaugą, mes padėsime išspręsti šia problemą.

Ankstesnį Postą

Restoranų įrangos perkraustymo paslaugos

Sekantis

Kroviniu gabenimas Seifų transportavimo ypatumai