Šiandiena nauju baldų surinkimas reikalauja žinių, profesionalumo ir įgūdžių. Paprastai visi mūsų šalyje parduodami baldai, patenka į pirkėjo rankas išardyta forma.

Šiandiena nauju baldų surinkimas reikalauja žinių, profesionalumo ir įgūdžių. Paprastai visi mūsų šalyje parduodami baldai, patenka į pirkėjo rankas išardyta forma, tiesiog supakuoti į kartonines dėžutes ir jiems yra reikalingas surinkimas.
Natūralu, kad pirmiausia užduosite sau klausimą, kaip baldus perkelti iš dėžutės į grožio ir funkcionalumo būseną.

Turite dvi galimybes:

1. Surinkti patiems, su kaimynu, draugu ar giminaičiu pagalba.
2. Pasitikėti profesionalams.
Apsvarstykime abu.
Jei turite įrankius ir minimalias žinias ir galite skirti nuo dienos iki kelių savaičių savo laisvo laiko, tikriausiai galite viską surinkti ir sumontuoti patys.
Tačiau čia svarbu teisingai apskaičiuoti šias savo jėgas. Baldų surinkimas – sudėtingas ir atsakingas procesas, o nepasiruošusiam žmogui gresia daug netikėtų ir net nemalonių akimirkų bei situacijų.
Kaip ir bet kuriame kitame versle, įgūdžiai ir patirtis čia vaidina svarbų ir lemiamą vaidmenį.

Baldų surinkimas – Kokie yra pagrindiniai sunkumai?

Kokie yra pagrindiniai sunkumai, kurie laukia jūsų, kai nuspręsite viską daryti patys.
1. Didelė tikimybė paprasčiausiai sugadinti dalis ir priedus: subraižyti, sulaužyti, gręžiant pragręžti kiaurai ar sukant varžtus prasukti sriegius.
2. Surinkti ne pagal gamintojo instrukcijas ir idėją, dėl to gali sutrikti baldo veikimas, pablogėti patikimumas ir išvaizda.
3. Kartais pakuojant gamyboje fasuotojas per klaidą įpakuoja ne tą detalę ar dalis su netinkamu priedu arba visai be priedo kurie jums sukels tikra galvosūkį.
Tokiose situacijose ne specialistui gali būti labai sunku suprasti, kodėl jis turi tokius neatitikimus ir kokia yra tikroji priežastis: gamykla kalta ar neteisingas surinkimas. Jei gamykla kalta, jūsų darbas gali tiesiog sustoti ir jūs savaitei ar net mėnesiui liekate su išardytu elementu laukti, kol parduotuvė jums atsiųs reikiamus varžtus ar tinkamą detalę. Profesionalus surinkėjas sandėlyje visada turi įvairių universalių jungiamųjų detalių pozicijų. Be to, esant gamyklos nedidelius neatitikimus galima greitai perdaryti ir pataisyti.
4. Netinkamai elgiantis su baldais ir įrankiais, kyla pavojus susižaloti, taip pat gali būti pažeista grindų danga, sienos ir kiti namų interjero elementai.

Na ir lemiamos klaidos, kurios gali jus nokautuoti tiesiogine ta žodžio prasme ir gali tekti kviestis specialistą, kad išsiaiškintumėte priežastis, kodėl liko daliu ar kai kurie mechanizmai neveikia. Blogiausia tai, kad gali tekti vėl išardyti baldus, kad būtu įmanoma teisingai pritvirtinti reikiamas detales.

Baldų surinkimas Kaune
Baldų surinkimas Kaune

Apsvarstykite kitą variantą, kur jūs patikite savo baldų surinkimą specialistams.

Iš minusų galima išskirti tai, kad teks išsiskirti su nedidele pinigų suma už baldų surinkimą, taip pat turite suprati, kad meistras skiriasi nuo meistro ir paslaugas galite užsisakyti pas žmogų, kuris ateis su plaktuku ir atsuktuvu rankose bei jo suvokimas apie baldų surinkimą, toli gražu ne profesionalus. Deja, taip dažnai nutinka. Mūsų visuomenėje yra per daug neatsakingų žmonių, kurie yra pasirengę imtis bet ko, kad tik užsidirbtų.

Baldų surinkimo privalumai

1. Puikus nervų ir laiko taupymas. 
2. Profesionalus surinkėjas visada dirba su tinkamu įrankiu. Be to, pritvirtinant šarnyrinius elementus prie sienos, kartais reikia ne tik perforatoriaus, bet ir individualaus požiūrio, kuris ypač svarbus silpnesnėms sienoms.
3. Jei jums transportavimo metu kai kuriose dalyse atsirado maži įbrėžimai, geras specialistas visada turi specialius žymeklius ir kietą vašką, kad viską išspręstų, suteikiant jiems puikią išvaizdą.
4. Deja, daugiau nei 90% mūsų gyvenamųjų erdvių turi nevienodas grindis ir sienas įvairiais laipsniais. Todėl, be paties surinkimo, taip pat kyla klausimas, ar atskleisti visus elementus, kad jie atrodytų lygūs ir gražūs, taip pat turėtų patikimą stabilumą.

Ankstesnį Postą

Kroviniu gabenimas Seifų transportavimo ypatumai

Sekantis

Šiukšlių surinkimas Kaune