Perkraustymo paslaugų klausymai ir atsakymai
Kas yra perkraustymas iki raktų?
„Perkraustymas iki raktų“ apima absoliučiai visų darbų organizavimą ir atlikimą: pakavimo medžiagų tiekimą, baldų išmontavimą, visų daiktų supakavimą, pakrovimą ir transportavimą, turto sutvarkymą nauju adresu, kraustymosi metu likusių šiukšlių išvežimą – įmonė viską padarys už jus, profesionaliai ir greitai.
Kada geriausias laikas užsisakyti persikraustymo paslaugas?
Jei kalbame apie smulkų pervežimą, užsakymą patartina pateikti likus dienai iki persikraustymo. Jei kalbame apie „iki rakto“ judėjimą, geriau perkraustymo paslaugas užsisakyti prieš 3–4 dienas. Priešingu atveju baldų surinkėjai ir pakuotojai gali būti tiesiog užsiėmę.
Kodėl būtinas išankstinis vertintojo vizitas dideliems persikraustymams?
Didelės apimties darbams atlikti būtinas išankstinis vertintojo vizitas, kad jis galėtų profesionaliai įvertinti situaciją. Specialistas turi iš anksto nustatyti vežamų daiktų skaičių ir parinkti jiems optimalią pakuotę. Be to, jis nustatys, koks automobilis geriausiai tinka jūsų atveju ir ar jums reikės papildomų įmonės paslaugų. Galiausiai, mūsų atstovas pateiks jums numatomą persikėlimo kainą.
Per kiek laiko galiu gauti užsakytą pakuotę?
Mūsų įmonė pristato pakavimo medžiagas perkraustymui per vieną ar daugiausiai per dvi dienas nuo užsakymo pateikimo.
Kokiais atvejais kraustymosi metu iškyla būtinybė ardyti durų ar langų angas?
Išmontavimo poreikis atsiranda tais atvejais, kai iš patalpos reikia išimti pakankamai didelio dydžio objektą, o pirmiausia profesionalai stengiasi praplėsti duris. Jei nėra galimybės to padaryti, darbuotojai naudoja langą.
Jei pastate nėra lifto, ar reikės mokėti papildomai už aukštus?
Neimame papildomo mokesčio už daiktų kėlimą aukštuose be lifto iki 3 aukšto imtinai. Apmokamas tik krautuvų dirbtas laikas. Nuo 4 aukšto taikomas valandinis mokestis. Priemokos kaina priklauso nuo darbo sudėtingumo.
Perkraustymo dėžes pristatote surinktas ar nesurinktas?
Kartoninės perkraustymo dėžės visada pristatomos nesurinktos. Tačiau jei nenorite to daryti patys, visada galite paprašyti mūsų įmonės atstovų atlikti šį darbą už tam tikrą mokestį. Tuo pačiu atveju, jei užsakėte turto pakavimo paslaugą mūsų įmonėje, mūsų darbuotojai suteiks dėžėms tinkamą išvaizdą
Kiek svorio gali išlaikyti perkraustymo dėžės?
Priklausomai nuo kartono tipo ir sluoksnių skaičiaus. Mūsų dėžės pagamintos iš trijų sluoksnių kartono ir gali atlaikyti apie 20-25 kg sveriantį krovinį. Ypač tvirtos 5 sluoksnių kartono dėžutės gali atlaikyti didesnį svorį, tačiau tokia pakuotė naudojama tik tarptautiniams pervežimams.
Kada prieš kraustantis pradėti krautis daiktus?
Reikėtų pradėti krautis savo daiktus likus savaitei iki persikraustymo. Pirmiausia pašalinkite tuos daiktus, kurių jums nereikia kasdieniam naudojimui. Galite, pavyzdžiui, išardyti spintas, sudėti drabužius į maišus ir supakuoti knygas. Bet kokiu atveju jūs vis tiek turėsite daiktų, kuriuos reikės supakuoti prieš pat juos transportuojant.
Kaip geriausia žymėti daiktus: flomasteriu ar lipduku?
Profesionalūs pakuotojai dažniausiai naudoja skirtingų spalvų lipdukus. Geltonas lipdukas žymi įrangą, pavyzdžiui, žalias – augalus, o mėlynas – trapias prekes. Šios žinios jau nusėdo darbininkų galvose, vadinasi, specialistai tikrai nesusipainios. Paprastam žmogui sunku iš karto prisiminti, kas bus tam tikru atspalviu pažymėtoje dėžutėje. Ir tokiu atveju daug lengviau iš karto flomasteriu pasirašyti, kas yra kiekvieno konteinerio viduje.
Dažniausiai užduodami klausimai apie baldų surinkimą
Kokie įrankiai reikalingi baldams surinkti? Ar pakanka paprasto atsuktuvo?
Kai kuriuos paprastus baldus galima surinkti atsuktuvu, tačiau šiuolaikiniams jungiamiesiems elementams reikės šešiakampio ir matavimo juostos. Patogiausia dirbti atsuktuvu su priedų rinkiniu. Norėdami surinkti virtuvę, jums taip pat reikia grąžto viršutinėms sekcijoms pakabinti, dėlionės kriauklei ir kaitlentei apipjaustyti ir įdėti. Dažnai montuotojai naudoja spaustukus, nivelyrą, nedidelį plaktuką, kvadratą ir pieštuką.
Ką daryti, jei meistras surinkinėdamas baldus, aptiko gamybinį broką?
Profesionalus baldų surinkėjas gali pats pašalinti smulkius defektus ar trūkumus. Bet jeigu defektas trukdo montuoti konstrukciją, normaliai funkcionuoti baldams ar gadina išvaizdą, būtina pateikti skundą parduodančiai organizacijai ir reikalauti, kad defektas būtų pašalintas.
Ką daryti, jei prie baldų nėra instrukcijų, surinkimo schemų ar brėžinių?
Viskas priklauso nuo baldų dizaino sudėtingumo. Neprofesionalas gali surinkti pagrindinį naktinį staliuką tiesiog žinodamas jo dizaino principus. Bet jei susiduriate su baldais, kuriuose yra begalinis elementų, ištraukiamų ir dekoratyvinių elementų sąrašas, rekomenduojame kreiptis į profesionalų surinkėją. Perdaryti netinkamai surinktus baldus nėra lengva užduotis, o kai kurios dalys netinkamai surinktos tampa netinkamos naudoti.
Kad biuro darbas nenutrūktų, ar galima biuro baldus surinkti naktį?
Mūsų meistrai baldus surenka bet kuriuo klientui patogiu metu. Naktį surinkimas atliekamas už papildomą mokestį.
Kas atsakingas už baldų sugadinimą surinkimo metu?
Pagrindinis surinkėjas prisiima visą finansinę atsakomybę už baldų sugadinimą.
Kiek profesionalūs yra jūsų įmonės surinkėjai?
Mūsų įmonės darbuotojai yra baldų gamybos ir surinkimo meistrai, turintys 5 metų patirtį.
Ar jūsų organizacijoje įmanoma įsidarbinti baldų surinkėju?
Samdome patyrusius specialistus, turinčius ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį dirbant su baldais ir be žalingų įpročių.
Ar baigus darbus šiukšles išvalyti privalo šiukšlių surinkėjai?
Baldų surinkėjai tik išveža pakavimo medžiagas, į jų pareigas neįeina bendras patalpų valymas.